O nas

Galen Training & Consulting Wielobób, Kałużna-Wielobób Spółka Jawna wyodrębniła się z Firmy Galen Janusz Wielobób, która działa na rynku od 1992r.

Początkowo, w latach 90-tych Firma Galen Janusz Wielobób specjalizowała się w działalności konsultingowej, poradnictwie biznesowym dla osób prowadzących własne firmy, pełniących funkcje kierownicze. Realizowany był również wieloletni program planowania oraz rozwoju kariery młodych absolwentów uczelni. Wielu z nich obecnie prowadzi własne, dobrze prosperujące i rozwijające się firmy, a pozostali piastują odpowiedzialne stanowiska menedżerskie w znanych przedsiębiorstwach.

Na życzenie Klientów, p. Janusz Krzysztof Wielobób, który działalność szkoleniową i konsultingową prowadzi już od roku 1986 oraz jego współpracownicy, opracowali kompleksowy program szkoleń oraz usług biznesowych, dostosowany do potrzeb firm działających na rozwijającym się polskim rynku.

Program szkoleń firmy Galen Training & Consulting Wielobób, Kałużna-Wielobób Sp. Jawna nosi nazwę Trening Skuteczności. Jego projekt powstawał i był rozwijany już na przełomie lat 80-tych i 90-tych, na wiele lat przed jego realizacją, co było związane z gromadzeniem doświadczeń, potrzebnych do przygotowania profesjonalnego i skutecznego programu. Pierwsze realizacje programu skierowane były do indywidualnych uczestników. O efektywności i jakości Treningu świadczy fakt, że wielu z tych klientów zdecydowało się na kontynuację Treningu na wyższych poziomach oraz na zamówienie Treningu dla pracowników swoich firm.
Ponieważ w odpowiedzi na pojawiające się nowe potrzeby naszych klientów powstają wciąż nowe programy szkoleniowe.

Aktualnie działalność firmy Galen Training & Consulting Wielobób, Kałużna-Wielobób Sp. Jawna koncentruje się wokół szkoleń, opracowywania i realizacji strategii marketingowych dla małych i średnich przedsiębiorstw, konsultingu i poradnictwie biznesowym, pośrednictwie w rekrutacji pracowników, diagnozie i rozwoju kompetencji pracowniczych.

To, co łączy wszystkie obszary naszej działalności to CZŁOWIEK, prawa rządzące ludzkim zachowaniem i możliwości rozwojowe człowieka dorosłego oraz wykorzystanie tych praw w interesie firmy i człowieka.

W obszarach naszej działalności łączymy korzyści firmy z korzyściami pracownika. Pracownik, który w pracy otrzymuje możliwość szkoleń, rozwija swoje możliwości, realizuje swój potencjał, uzyskuje dla firmy lepsze efekty nie tylko dzięki rosnącym kompetencjom, ale również dlatego, że wzrasta jego motywacja, a jednocześnie staje się bardziej związany z firmą.

W naszej działalności stawiamy na nieustanny rozwój i wzrost człowieka i firmy. Dotyczy to również naszej własnej firmy, której działalność wciąż ewoluuje, nierzadko przechodząc również zmiany rewolucyjne. Mamy nadzieję, że kiedy czytacie Państwo ten tekst, firma GALEN Training & Consulting Wielobób, Kałużna-Wielobób Sp. Jawna jest już o kolejny krok w rozwoju efektywności usług świadczonych ludziom i firmom. A może w odpowiedzi na indywidualne potrzeby Państwa i Państwa Firmy powstanie kolejny wartościowy program?

Polityka jakości

Każdy program poddany jest weryfikacji przez grupę niezależnych menedżerów – konsultantów i dopiero po uzyskaniu pozytywnej oceny zostaje włączony do oferty.

Polityka prywatności

Regulamin

Copyright © 2021-2023 Janusz Wielobób